Fakulta chemicko-technologická se představí na mezinárodním veletrhu pomaturitního vzdělávání Akadémia v Bratislavě

V úterý 8. října začíná v Bratislavě mezinárodní veletrh AKADÉMIA, největší slovenský veletrh pomaturitního vzdělávání v zemi. Své zástupce má na veletrhu také Univerzita Pardubice. Tradičně se na něm po tři dny představuje její Fakulta chemicko-technologická.
 
Doktorandi a akademičtí pracovníci představí zájemcům nejen pestrou nabídku studijních oborů a programů, ale také některé chemické experimenty a zážitkové demonstrace, které si návštěvníci veletrhu budou moci přímo sami vyzkoušet. Kromě toho budou na svém stanovišti pilně odpovídat na všetečné dotazy týkající se studia na fakultě, ale i na zvídavé dotazy ze světa chemie, pokusů a experimentů.
 
Stánek bude zpřístupněn po všechny tři dny veletrhu (8. – 10. 10. 2013), a to v úterý a ve středu do 16 hodin a ve čtvrtek do 14 hodin.
 
   
 
Letos se koná již 17. ročník tohoto veletrhu. Účast je zástupcům fakulty hrazena z projektu Brána vědě/ní otevřená – BRAVO. Tento projekt je spolufinancován evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

 

Aktualizoval: Zdenka Černá (18. října 2013, 13:39)