Diskusní večer Science Café 18. 9. 2013

Hlavolamy – tak jak je neznáte.
 
Jedinečná příležitost vyzkoušet si některé hlavolamy a zjistit  o nich něco víc se naskytne na přednášce RNDr. Flejberka „Hlavolamy – tak jak je neznáte. Od nejstarších po nejnovější, od nejlehčích po nejtěžší, a všechny můžete vyzkoušet .“
 
  • Všichni určitě vzpomínáte na Rubikovu kostku 3x3x3, ale znáte její další varianty?
  • Dokážete otevřít japonskou tajnou skřínku?
  • Jedinečná příležitost vyzkoušet si některé hlavolamy a zjistit  o nich něco víc!
 
  
 
RNDr. Jaroslav Flejberk je jedním z největších sběratelů hlavolamů ve střední Evropě. Jeho sbírka čítá přes 7000 hlavolamů z celého světa. Každoročně pořádá výstavu Hry a hlavolamy v Praze. Další informace naleznete na www.hryahlavolamy.cz.
 
Navštivte tuto vědeckou kavárnu v Pardubicích ve středu 18. září od 19 hodin v Klubu 29 (ulice Sv. Anežky České). Pořádají studenti Univerzity Pardubice v rámci projektu „Brána vědě/ní otevřená“. Vstup je volný.
 
www.facebook.com/SCPardubice
Science Café je cyklus neformálních diskusních večerů vědců a lidí spjatých s vědou se zájemci o vědu a vědění z řad široké veřejnosti. Večery jsou zasvěcené společnému hledání otázek a odpovědí na předem domluvené téma a dávají návštěvníkům možnost se v neformálním prostředí kaváren zeptat na to, co je zajímá. Pořádají studenti Univerzity Pardubice ve spolupráci s Divadlem 29.

 

Aktualizoval: Webmaster (25. března 2015, 12:40)