Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice si Vás dovoluje pozvat na
10. ročník Studentské vědecké konference bakalářských a magisterských nelékařských zdravotnických oborů

25. března 2013

Místo a čas konání akce: Fakulta zdravotnických studií - posluchárna ZA6,   8:00 - 16:00

Na konferenci budou studenti Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice prezentovat výsledky, kterých dosáhli při řešení své závěrečné práce. Prezentace bude probíhat před odbornou komisí, která na závěr konference vybere a ocení nejlepší práce.

Aktivní účast na konferenci mají  studenti 2. a 3. ročníků bakalářského studia oborů Porodní asistentka, Všeobecná sestra, Radiologický asistent, Zdravotnický záchranář, Zdravotně-sociální pracovník a studenti magisterského navazujícího studia programů v oblasti ošetřovatelství a porodní asistence.

Studenti 3. ročníků bakalářského a 2. ročníků magisterského studia sdělují výsledky své závěrečné práce. Studenti 2. ročníků bakalářského a 1. ročníků magisterského studia prezentují cíle, hypotézy, navrženou metodiku popřípadě předběžné výzkumné výsledky své závěrečné práce.

K aktivní účasti na konferenci se studenti mohou přihlásit elektronicky na:

Uzávěrka přihlášek k aktivní účasti na konferenci je 28. 2. 2013

Pasivní účast je určena pro studenty Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice a hosty.

K pasivní účasti na konferenci se studenti mohou přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky.

Po naplnění kapacity posluchárny bude možnost přihlášení k pasivní účasti zablokována.

Informace a přihlášky:

Nejlepší účastníci školního kola postoupí do celostátního kola studentské vědecké konference, která se bude konat dne 25. dubna 2013.

Kontaktní osoba:

Ing. Eva Kynclová, Fakulta zdravotnických studií, Univerzita Pardubice