Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice si Vás dovoluje pozvat na
15. ročník Studentské vědecké konference bakalářských a magisterských nelékařských zdravotnických oborů
19. března 2018

v posluchárně ZE1  Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice od 8:00 hodin.

Na konferenci budou studenti Fakulty zdravotnických studií (FZS) Univerzity Pardubice prezentovat výsledky svých vědecko-výzkumných prací, kterých dosáhli v rámci svého studia. Prezentace bude probíhat před odbornou komisí, která na závěr konference vybere a ocení nejlepší práce. Všichni aktivní účastníci budou podpořeni stipendiem.

Konference se mohou aktivně zúčastnit  studenti 2. a 3. ročníků bakalářského studia oborů Porodní asistentka, Všeobecná sestra, Radiologický asistent, Zdravotnický záchranář, Zdravotně-sociální pracovník a studenti magisterského navazujícího studia.

Uzávěrka přihlášek k aktivní účasti na konferenci je 20. 2. 2018

Pasivně se mohou zúčastnit studenti Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice a hosté.

Uzávěrka přihlášek k pasivní účasti je 15. 3. 2018

Aktivní i pasivní účast prosím zaregistrujte na:

Vybraní ocenění účastníci fakultního kola postoupí do celostátního kola studentské vědecké konference, která se bude konat dne 19. dubna 2018.

Program konference bude zveřejněn po ukončení přihlášek k aktivní účasti.

Pokyny pro aktivní účastníky

Celkový čas pro přednášku je 15 minut, součástí prezentace je i krátká diskuse na závěr sdělení. Časový limit je nutné dodržet (10 min. prezentace + 5 min. diskuze).

Ing. Eva Kynclová, Fakulta zdravotnických studií, Univerzita Pardubice
eva.kynclova@upce.cz, tel. 466 037 753

Tato konference je organizována v rámci udržitelnosti projektu Zdravotnické studijní programy v inovaci, Reg.č.: CZ.1.07/2.2.00/15.0357