V týdnu od 18. srpna do 22. srpna se čtyřicítka žáků základních škol stane na jeden týden vysokoškoláky a formou denních kempů od 8 do 17 hodin absolvují speciální prázdninový program na vybraných fakultách Univerzity Pardubice.

• S indexem letní školy v ruce stráví žáci každý den na jedné ze sedmi fakult univerzity a seznámí se s univerzitním prostředím.
  • Zažijí atmosféru laboratoří a poslucháren, podívají se do dopravního sálu, vyzkouší si práci vědců a celou řadu zajímavých úloh a pokusů z mnoha oborů.
  • Podívají se také do Litomyšle na Fakultu restaurování a jednou přespí na univerzitních kolejích.
  • Odpoledne si užijí zábavu při sportovních aktivitách a soutěžních hrách třeba s GPS.
Soubory ke stažení Size
Program - pdf 527 kB