Ve dnech 17. a 19. 1. 2013 se konaly na Fakultě chemicko-technologické Dny otevřených dveří. Zúčastnila se jich a studijní obor propagovala projektová koordinátorka klíčové aktivity Propagace studijního oboru. Účastníci byli informováni o možnosti studia v propagovaném studijním oboru Ekonomika a management chemických a potravinářských podniků a obdrželi v rámci projektu vytvořené letáky o oboru a drobné propagační předměty s logem a brožuru o KEMCH. Plná posluchárna svědčí o zájmu o studium na Chemicko-technologické fakultě Univerzity Pardubice obecně a i materiálů o Katedře ekonomiky a managementu chemických a potravinářských podniků bylo rozdáno poměrně hodně. Lze tedy předpokládat, že propagace zde splnila svůj účel. Během dnů otevřených dveří byl v nové budově FCHT promítán ve smyčce v rámci projektu vytvořený audiovizuální záznam o studiu na KEMCH.