Akademičtí pracovníci Katedry elektrotechniky připravili na první dvě únorové středy speciálně pro středoškoláky exkurze na odborná pracoviště Fakulty elektrotechniky a informatiky. Při nich se studenti vypraví do specializovaných odborných laboratoří a seznámí se s vědecko-výzkumnou činností katedry, ale i fakulty obecně.

Možnost podívat se na Fakultu elektrotechniky a informatiky a především do jejích speciálních odborných laboratoří budou mít studenti čtvrtých ročníků Střední průmyslové školy elektrotechnické a Vyšší odborné školy Pardubice. Během dopoledne se detailně seznámí s dvanácti specializovanými laboratořemi katedry elektrotechniky a nakouknou i do dalších výzkumných laboratoří zaměřených na řízení procesů a IT. Nebude chybět ani kompletní přehled nabídky studijních oborů.

Termíny fakultních exkurzí:

• středa 4. února