Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje pořádá ve spolupráci s Univerzitou Pardubice konferenci mladých vědců „BRAVO VĚDĚ“, která se uskuteční dne

1. dubna 2015

v AFI paláci, Congress Center Pardubice.

Konference se koná v rámci projektu „Brána vědě/ní otevřená II. (BRAVO II)“ a mapuje systematickou badatelskou činnost žáků středních i základních škol, kteří v akademickém roce 2014/15 zpracovávají pod odborným vedením mentorů výzkumný úkol na 4 fakultách Univerzity Pardubice, konkrétně na Dopravní fakultě Jana Pernera, Fakultě chemicko-technologické, Fakultě ekonomicko-správní a Fakultě zdravotnických studií.

Konference je otevřena i dalším zájemců z řad studentů, a proto své projekty představí nejen účastníci z Pardubic a okolí, ale také z ostatních měst České a Slovenské republiky. Témata jsou řazena do oblastí chemie, biologie, strojírenské technologie, fyziky, IT, robotiky a zdravotnictví. Prezentace bude probíhat formou ústní na podiu i v rámci posterové přehlídky v předsálí.

Kontakt:

Mgr. Petra Srdínková,