Ve dnech 6. – 10. června 2022 se v norském Bergenu na Western Norway University of Applied Science uskutečnilo setkání spolupracujících kolegů z Pardubic a Bergenu. Sešli se u tzv. Kulatého stolu (Peer learning activity) nad společným projektem Aktivizace účastníků prostřednictvím sociálních sítí a gamifikace v oblastech undertourismu, kde si předávali zkušenosti a nové znalosti získané na práci na projektu. Pardubičtí akademici ve složení Jiří Kysela, Jan Panuš a Zbyněk Kopecký debatovali se svými kolegy z Bergenu o vývoji aplikace s rozšířenou realitou, o zapojení studijních a výukových materiálů do výuky a také o článcích, které budou prezentovat na mezinárodním workshopu a budou vydány i knižně. Norští vědci v čele s Jerrym Chun-Wei Linem dále seznámili své české kolegy s chodem univerzity a provedli je po kampusu. Přínosné setkání obou týmů bude pokračovat i nadále, tentokrát v České republice.