V pátek 15. května se v Kongresovém sálu Univerzity Pardubice uskuteční přednáška o etiketě v komunikaci. Téma NEJVĚTŠÍ FAUX PAS V KOMUNIKACI představí sám mistr etikety Ladislav Špaček.

Chcete si osvěžit pravidla společenského chování? Nejste si jisti v otázce etikety? Pak se přihlaste na seminář Ladislava Špačka, který se uskuteční  v pátek 15. května od 9 hodin v kongresovém sále Univerzity Pardubice.

Kdo z nás se někdy neocitl v nezáviděníhodné nejistotě, zda usednout vlevo, nebo vpravo, zda vstoupit do dveří první, nebo druhý, zda si vzít pečivo z talířku vlevo, nebo vpravo, jak jíst neznámé jídlo v dobré restauraci, zda se shýbnout pro spadlou lžíci, zda si vzít motýlek, nebo kravatu či zda je možné si právě teď rozepnout sako. A to vše většinou před zraky účastníků společenského setkání, na nichž nám záleží.

V semináři etikety Ladislava Špačka se dozvíte vše, co potřebujete k běžnému i formálnímu společenskému styku.

Leták

Po přednášce bude následovat autogramiáda s možností zakoupení knihy o pravidlech etikety.

termín:                pátek 15. května od 9 hodin do 14 hodin

místo:                  Kongresový sál (4. patro rektorátu)

Na přednášku se registrujte přes Portál vzdělávání zaměstnanců.
Studenti se mohou přihlásit na e-mailu zuzana.paulusova@upce.cz.

Kontakt:
Mgr. Zuzana Paulusová