op_vvv_msmt_barva_plna_109676.png

V rámci aktivity KA03 Zapojení zahraničních odborníků při tvorbě inovovaného výzkumně zaměřeného doktorského studijního programu Elektrotechnika a informatika navštívili Fakultu elektrotechniky a informatiky paní Eleonora Riva Sanseverino, PhD, Associate Professor of Power Systems z University of Palermo, pan Nicolas John Paul Race, Professor of Networked Systems z Lancaster University a pan Miroslav Fikar, Professor of Process Control ze Slovenské technické univerzity v Bratislavě. Na vyžádaných přednáškách a při osobních konzultacích seznámili členy projektového týmu, studenty doktorského studia, školitele a další akademické pracovníky fakulty s organizací doktorského studia, zkušenostmi s vedením a podporou studentů doktorského studia na mateřské univerzitě.