Vážení lékaři, akademičtí pracovníci,

dovolujeme si Vás informovat, že pro účely výuky v prostorách Pardubické krajské nemocnice lze využívat nově pořízenou audiovizuální techniku (notebook, dataprojektor a ukazovátko).

Tato technika je Vám k dispozici k vypůjčení na pracovištích:

• Kardiologické oddělení Interní kliniky

Kontakt na sekretariát: Vladana Glavicová, telefon 466014104

• Ušní, nosní, krční oddělení Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Kontakt na sekretariát: Zuzana Andrejsová, telefon 466015306.

Dále bychom Vás rádi informovali, že v knihovně PKN jsou od podzimu 2011 pro studenty i akademické pracovníky 4 počítačová pracoviště, vybavená připojením na Internet a  přístupem do vědeckých databází přes univerzitní knihovnu. Tato pracoviště jsou Vám plně k dispozici. V případě, že nemáte přístup do univerzitní sítě, kontaktujte prosím paní tajemnici naší fakulty, Ing. Denisu Kylarovou denisa.kylarova@upce.cz.

Mobilní audiovizuální technika a vybavení studentského centra v knihovně bylo pořízeno v rámci projektu Zdravotnické studijní programy v inovaci (č. CZ.1.07/2.2.00/15.0357) v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

tým projektu

Zdravotnické studijní programy v inovaci