ODVRÁCENÁ TVÁŘ UMĚLÉHO OPLODNĚNÍ

Katedra věd o výchově Filozofické fakulty Univerzity Pardubice Vás zve

na přednášku MUDr. Taťjany Horké

MUDr. Taťjana Horká, absolventka brněnské Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, pracovala od roku 1994 jako lékařka ve Fakultní dětské nemocnici v Brně, nejprve na kardiologii, následně na interně. V dalších letech působila jako dětská
a dorostová psychiatrička na Oddělení dětské psychiatrie a klinické psychologie. V současné době poskytuje ve své soukromé praxi psychiatrické a psychoterapeutické služby, absolvovala výcvik rodinné a systematické psychoterapie a hypnózy u profesora Kratochvíla a dokončila výcvik v terapii pevným objetím podle etiky doktorky Jiřiny Prekopové. V roce 2009 společně s dalšími svými žáky založila Nadační fond PhDr. Jiřinky Prekopové, který podporuje šíření vzdělávacích programů o výchově „Obnova lásky v rodině aneb výchova láskou“.

datum: čtvrtek 23. 5. 2013

čas: 15:00 - 17:00

místo: Univerzitní aula (UA-A10), Studentská 519, Pardubice

Přednáška je volně přístupná.

Bližší informace:  Mgr. Lucie Hájková

akademický pracovník FF