Vážení akademičtí pracovníci fakulty chemicko-technologické,

dovolte nám v rámci našeho projektu, pozvat Vás na dva jednodenní kurzy "Setkání s odborníky na PR a komunikační dovednosti".

Dne 6. června se jedná o téma: Krize a krizová komunikace jako důsledek mimořádné situace

Cílem je seznámit Vás s principy a pravidly krizové komunikace. Zvládnutí základních postupů v interní komunikaci v rámci krizového týmu a navenek vůči institucím, úřadům, veřejnosti a novinářům.

Přihlášky, prosím, zasílejte do 29. 5. 2013 na níže uvedenou adresu.

Ing. Petr Teplý, CSc.

e-mail: petr.teply@upce.cz

tel.: 466 037 278

Dne 20. června se jedná o téma: Krizový management a komunikace, když se firmě nedaří

Cílem tohoto kurzu je Vás seznámit s postupy v komunikaci se zaměstnanci ve složitých situacích, jako jsou snižování pracovních úvazků, mezd, propoštění ale i v komunikaci např s institucemi a veřejností při obhajování mimořádných opatření.

Přihlášky na tento kurz, prosím, zasílejte nejdéle do 5. 6. 2013 na výše uvedenou adresu.

Předpokládaný časový harmonogram obou kurzů:

9:00 - 13:00 a 14:00 - 18:00