Přednášky v anglickém jazyce v rámci třetí vlny ověřování - Introduction to 3D Graphics, The Basic Aspects and Characteristics of the C Language, Web Development

Další 3 přednášky v anglickém jazyce pro studenty bakalářského stupně studia v rámci třetí vlny ověřování proběhly dne 15. 12. 2014.

Studenti se tak měli možnost zúčastnit přednášek:

• Introduction to 3D Graphics, kterou odpřednášel Ing. Petr Veselý v anglickém jazyce v rámci předmětu Počítačová grafika/ Computer Graphics.

• The Basic Aspects and Characteristics of the C Language v rámci předmětu Úvod do jazyka C / Introduction to Language C realizoval Ing. Jan Fikejz.

• Web Development, kterou přednášel Ing. Lukáš Čegan, Ph.D. v rámci předmětu Návrh a tvorba WWW stránek/ Design and Construction of Web Pages.

Soubory ke stažení Velikost
Vesely - pdf 1.34 MB