V současné době probíjí na FEI Univerzity Pardubice v rámci projektu STUDY roční jazykové kurzy. Tyto kurzy odborného anglického jazyka byly zahájeny dne 24. 9. 2012 a jsou uskutečňovány v rámci KA 02 – Výuka angličtiny pro CS 2 a 3 projektu. Roční jazykové kurzy zaštiťuje jazyková agentura CEET Ltd., která patří mezi 5 největších a nejdynamičtějších překladatelských agentur střední a východní Evropy a na českém trhu působí od roku 2005. Výuky odborného anglického jazyka se v současné době účastní 24 akademických pracovníků FEI Univerzity Pardubice, přičemž jejich jazyková úroveň se pohybuje od úrovně A1 – C1 dle Společenského evropského referenčního rámce pro jazyky. Výuka probíhá v jazykové učebně, která byla zřízena v rámci projektu.