Řešitel projektu
Ing. Monika Vejchodová
e-mail: Monika.Vejchodova@upce.cz
tel.: 466 036 417

Koordinátor a finanční manažer projektu
Ing. Zuzana Pleskačová
e-mail: Zuzana.Pleskacova@upce.cz
tel.: 466 036 033

Projekt je zaměřen na modernizaci studijního prostředí pro studenty bakalářských a magisterských studijních programů na Univerzitě Pardubice (UPa).

Prvním z hlavních cílů projektu je zkvalitnění studijního prostředí prostřednictvím:

• modernizace výpočetní techniky a audiovizuálního vybavení v počítačových učebnách, učebnách, ateliérech a posluchárnách na všech 7 fakultách UPa, na celouniverzitním Jazykovém centru a v celouniverzitních posluchárnách a aule,
  • rozšíření a inovace síťové infrastruktury související s výukou,
  • pokrytí výukových prostor Wi-Fi sítí,
  • zvýšení výkonu a kapacit výukových serverů a storage včetně zajištění zálohování výukových dat.

Druhým hlavním cílem projektu je pořízení a zpřístupnění elektronických informačních zdrojů, které slouží pro výuku.

Projekt „Rozvoj studijního prostředí na Univerzitě Pardubice“ je spolufinancován Evropskou unií.

Registrační číslo
Název projektu
Zkrácený název projektu
Poskytovatel dotace