Vážená paní, vážený pane,

rádi bychom Vás tímto pozvali na seminář s názvem Jak získat první zkušenosti s HORIZON 2020?​, který se uskuteční v pátek 20. září 2019 v čase 11:00 – 13:00 na Univerzitě Pardubice (Fakulta chemicko-technologická, Studentská 573, zasedací místnost děkanátu FChT).

Cílem semináře je seznámit účastníky semináře s programem HORIZON 2020 a předat jim praktické tipy, jak začít s programem HORIZON 2020. Se svými zkušenostmi se s námi podělí Ing. Veronika Korittová z Technologického centra AV ČR a dále pracovníci fakult Univerzity Pardubice, kteří mají dlouhodobé zkušenosti se zapojením do programu HORIZON 2020 a předchozích rámcových programů. Seminář je určen především pro VaV a akademické pracovníky, kteří mají zájem zapojit se do programu HORIZON 2020, účast projektových pracovníků fakult je samozřejmě také možná.

Bližší informace o akci můžete nalézt v programu akce.

Registrace je možná pouze do 16. září 2019 nebo do vyčerpání kapacity přednáškové místnosti. Prosíme o předání informace o pořádaném semináři dalším pracovníkům, pro které by seminář mohl být zajímavý.

V případě dalších dotazů k semináři prosím kontaktujte Ing. Lucii Macháčovou, Odd. pro rozvoj a mezinárodní vztahy - projektová podpora (e-mail: lucie.machacova@upce.cz; tel.: 466 036 596).