Vážená paní, vážený pane,

rádi bychom Vás tímto pozvali na seminář s názvem OSOBNÍ NÁKLADY V PROJEKTECH H2020, který se uskuteční ve středu 26. června 2019 v čase 10:00 – 16:00 na Univerzitě Pardubice (budova UNIT, nám. Čs. legií 565, zasedací místnost 03004, Pardubice).

Cílem semináře je seznámit příjemce dotací a auditory se specifickými pravidly programu Horizont 2020 (typy projektů RIA, IA, CSA, ERC), které Evropská komise definuje pro výpočet výše uznatelných osobních nákladů pro účely finančního reportování. Seminář je určen především pro účastníky projektů z řad projektových manažerů, ekonomů, účetních, personalistů či auditorů (výzkumníci, kteří mají zájem detailně se seznámit s finančními pravidly, jsou také vítáni). Seminář bude pojat interaktivní formou a jeho součástí bude demonstrace fiktivních příkladů s čísly.

Seminář bude veden zkušenými přednášejícími z Technologického centra AV ČR - Lenkou Chvojkovou a Anetou Hlavsovou (NCP pro finanční otázky H2020).

Bližší informace o akci vč. odkazu na registrační formulář můžete nalézt zde: https://www.h2020.cz/cs/financni-aspekty/informace/novinky/seminare-k-osobnim-nakladum-v-projektech-h2020. Registrace je možná pouze do 10. června 2019 nebo do vyčerpání kapacity přednáškové místnosti. Prosíme o rozšíření informace o pořádaném semináři i dalším osobám, které zajímá financování osobních nákladů v projektech HORIZON 2020.

V případě dalších dotazů k semináři prosím kontaktujte Ing. Lucii Macháčovou, Odd. pro rozvoj a mezinárodní vztahy - projektová podpora (e-mail: lucie.machacova@upce.cz; tel.: 466 036 596).