Rekonstrukce historické budovy Univerzity Pardubice na nám. Čs. legií - univerzitní IT centrum - získala cenu, jak odborné poroty, tak veřejnosti v soutěži Stavba roku Pardubického kraje 2013.

Do soutěže bylo přihlášeno 22 objektů. Kromě odborné poroty se mohla do rozhodování zapojit i veřejnost, která mohla vybírat svého favorita a zapojit se tak do internetového hlasováni o cenu veřejnosti v soutěži Stavba roku 2013 v Pardubickém kraji.

Celkem bylo na webu registrováno více než čtyři tisíce hlasů a necelou polovinu z nich získalo IT centrum pardubické univerzity. Odborníci a veřejnost se tedy v tomto případě shodli a také porota byla u této stavby jednotná. Na rekonstrukci porotci ocenili zejména poctivý přístup k renovaci původně neorenesanční budovy.

Diplom od odborné poroty - kategorie STAVBY OBČANSKÉ VYBAVENOSTI.

Napsali o nás v PARDUBICKÉM DENÍKU.