Studenti FF pořádají konferenci SOCIOCON 2015

Každoroční studentská konference SOCIOCON s názvem ,,Všichni jsme tu cizí” se koná 20. května 2015  od 09:00 do 18:20 v Divadle 29.
Sociální antropologové z Univerzity Pardubice představují svou činnost na 6. ročníku Socioconu. Tato společná akce studentů, učitelů a hostů Katedry sociálních věd přináší krátké filmy, živé přednášky a diskuse, do nichž se můžete zapojit i vy. Letošní nabídka je různorodá: týká se především tématu, jak umíme žít s jinakostí, ať už se projevuje nábožensky (islám a islamofobie v České republice), kulturně (romská menšina), etnicky (etnické konflikty v Evropě), ideologicky (historické konstrukce druhých v Evropě 15. století), biosociálně (naše postoje k jiným živočišným druhům), sexuálně (konsenzuální praktiky BDSM) nebo třeba aktivismem sociálním (hnutí Food Not Bombs v Praze) či ekologickým (Hnutí Brontosaurus).

Sociocon je otevřený široké veřejnosti a vstup je zdarma.

Pořádá Katedra sociálních věd Univerzity Pardubice.

Leták

Další informace o akci naleznete zde.