V úterý 11. října 2011 bylo v prostorách knihovny Pardubické krajské nemocnice, a. s. otevřeno nově vybavené studijní centrum, které bude v rámci projektu Zdravotnické studijní programy v inovaci sloužit studentům Univerzity Pardubice. Otevření byli přítomni zástupci vedení Fakulty zdravotnických studií i Pardubické krajské nemocnice, a.s., která je v tomto projektu univerzitě partnerem.

Centrum je vybaveno výpočetní technikou a umožnuje studentům přístup k odborným informacím v rámci univerzitní sítě a k odborným databázím. Vzhledem k umístění centra v prostorách knihovny je zde k dispozici i velké množství odborné literatury. V centru se studenti mohou věnovat samostudiu i přípravě závěrečných prací.

Kromě samotného centra Univerzita modernizovala i vybavení poslucháren v nemocnici, kde bude v rámci projektu probíhat výuka. Díky tomuto by měla být ještě více podpořena efektivita výuky, která bude v rámci dalších aktivit projektu inovována po obsahové stránce.

Otevírací hodiny studijního centra

Po 10 - 16h