Fakulta ekonomicko-správní se tradičně jako každý rok připojuje k celosvětové akci s názvem GIS DAY. Letos připadne tento osvětově-informační den zaměřený na geografické informační systémy na středu 19. listopadu.

Během setkání zjistíte, co jsou GIS a jak se provádí dálkový průzkum Země. Seznámíte se s  navigačními systémy, objevíte GIS na internetu a na oddělení krizového řízení Pardubického kraje a uvidíte praktickou ukázku nasazení GIS.

Místo: Fakulta ekonomicko-správní
Ústav systémového inženýrství a informatiky
Studentská 84, 5. podlaží, zasedací místnost děkanátu fakulty

Účast na akci je vhodná pro studenty zeměpisu, cestovního ruchu, informačních technologií, managementu, marketingu, ekologie, ochrany přírody atd. Vítána je i veřejnost.
Zájemcům doporučujeme předem se přihlásit na e-mail pavel.sedlak@upce.cz nebo na telefonu 466 036 071.

Soubory ke stažení Size
Pozvánka - pdf 431 kB