TYTO KURZY JSOU JIŽ OBSAZENY

Projekt Univerzita Pardubice a kampus bez bariér přichází s dalšími kurzy pro studenty. Kurzy jsou zaměřeny na osobnostní rozvoj, sebepoznávání a komunikační dovednosti.

Máte-li zájem krom získávání znalostí při hodinách výuky též rozvíjet svou osobnost, pak neváhejte a přihlašte se na následující kurzy.

Workshop Osobnostní rozvoj

Kurz je zaměřen na lepší sebepoznání, poznání svých silných i slabších stránek, diagnostiku temperamentu, možnost osobnostního růstu, posílení zdravého sebepojetí a schopnosti zdravého sebeprosazení.

Časová náročnost:    8 hodin.

Kapacita:                      8 - 12 osob

Workshop komunikační dovedností

Kurz je zaměřen na asertivní komunikaci, rozvíjení dovedností v oblasti mezilidské komunikace, na schopnost zdravého sebeprosazení, větší autenticitu ve vztazích interpersonálních, s důrazem na psychohygienický význam asertivní komunikace pro jedince (prevence stresu, konfliktů ve vztazích)

Časová náročnost:     Kurz je dvoudenní, celkem 16 výcvikových hodin

Kapacita:                       8 - 12 osob

Lektorem kurzů je psycholožka a psychoterapeutka PhDr. Mgr. Leona Dolejšová.

Konkrétní setkání bude domluveno dle možností studentů i lektora, v úvahu přichází i soboty a neděle.

Eventuální zájemci o kurzy se mohou přihlásit  u PhDr. Mgr. Leony Dolejšové, e-mail: leona.dolejsova@seznam.cz