Byla zahájena klíčová aktivita č. 04 projektu - Ověření inovovaných předmětů Bc. studia ve výuce cílové skupiny 1, tedy studentů.  Druhá vlna ověřování, do které je zapojeno celkem 18 ověřovatelů s 17 předměty, byla zahájena začátkem února 2014. Ověřování probíhá po celou dobu výuky daného předmětu v rámci letního semestru. Studenti se tak mají možnost postupně seznamovat s odbornou terminologií daného předmětu. Dále se studenti účastní jedné odborné přednášky v anglickém jazyce, kterou prezentuje ověřovatel předmětu. V rámci této přednášky studenti vyplní závěrečný test znalostí odborné anglické terminologie a obdrží propagační předmět projektu.

V průběhu letního semestru 2014 dojde k ověření následujících předmětů:

• Základy programování – KST/IZAPR – ověřovatel: Ing. Michael Bažant, Ph.D.
  • Správa webserveru – KIT/ISPWE - ověřovatel: Ing. Lukáš Čegan, Ph.D.
  • Modelování ve výpočtových SW – KRP/IMSW – ověřovatel: doc. Ing. František Dušek, CSc.
  • Vf technika v komunikacích – KE/IVFTE – ověřovatel: doc. Ing. Ondřej Fišer, CSc.
  • Jazyk C++1 – KIT/IC++1 – ověřovatel: Ing. Jan Hřídel, Ing. Emil Řezanina
  • Správa operačních systémů – KIT/ISOSY – ověřovatel: Mgr. Tomáš Hudec
  • Textové editory a tabulkové procesory – KRP/ITETP – ověřovatel: doc. Ing. Milan Javůrek, CSc.
  • Grafické editory – KIT/IGRED – ověřovatel: Ing. Zbyněk Kopecký
  • Základy číslicové techniky – KE/IZCTE – ověřovatel: doc. Ing. Josef Marek, CSc.
  • Přenos dat a informací – KE/IPDAE – ověřovatel: Ing. Zdeněk Němec, Ph.D.
  • Algoritmizace a základy programování – KE/IAZPE – ověřovatel: Ing. Marek Pola
  • Lineární elektrické obvody – KE/ILEOE – ověřovatel: Ing. Jiří Roleček
  • Modelování ve výpočtových SW – KE/IMSWE – ověřovatel: Ing. Jiří Roleček
  • Materiály pro elektrotechniku – KE/IIMPEE – ověřovatel: Ing. Pavel Rozsíval
  • Mikroprocesorová technika – KE/IMTEE – ověřovatel: Ing. Bc. David Matoušek
  • Programovací techniky v jazyce Java – KIT/IJAV – ověřovatel: Ing. Zdeněk Šilar, Ph.D.
  • Databázové systémy 1 – KIT/IDAS1 – ověřovatel: Ing. Jiří Zechmeister