Byla zahájena klíčová aktivita č. 04 projektu - Ověření inovovaných předmětů Bc. studia ve výuce cílové skupiny 1, tedy studentů.  První vlna ověřování, do které je zapojeno celkem 5 ověřovatelů, byla zahájena začátkem září 2013. Ověřování probíhá po celou dobu výuky daného předmětu v rámci zimního semestru. Studenti se tak mají možnost postupně seznamovat s odbornou terminologií daného předmětu. Dále se studenti účastní jedné odborné přednášky v anglickém jazyce, kterou prezentuje ověřovatel předmětu. V rámci této přednášky studenti vyplní závěrečný test znalostí odborné anglické terminologie a obdrží propagační předmět projektu.

V průběhu zimního semestru 2013 dojde k ověření následujících předmětů:

• Modelling and simulation – KST/IMOSI – ověřovatel: prof. Ing. Antonín Kavička, Ph.D.
  • Introduction to Algorithms  - KIT/IZALG – ověřovatel: Ing. Jiří Zechmeister
  • Operating systems - KIT/IOSYS – ověřovatel: Mgr. Tomáš Hudec
  • Fundamentals of Information Technologies - KRP/IZIT – ověřovatel: doc. Ing. Milan Javůrek, CSc.
  • Computer Networks- KE/IPOSE – ověřovatel: Ing. Martin Dobrovolný, Ph.D.