Byla zahájena klíčová aktivita č. 04 projektu - Ověření inovovaných předmětů Bc. studia ve výuce cílové skupiny 1, tedy studentů.  Třetí a poslední vlna ověřování, do které je zapojeno celkem 9 ověřovatelů s 8 předměty, byla zahájena začátkem září 2014. Ověřování probíhá po celou dobu výuky daného předmětu v rámci zimního semestru. Studenti se tak mají možnost postupně seznamovat s odbornou terminologií daného předmětu. Dále se studenti účastní jedné odborné přednášky v anglickém jazyce, kterou prezentuje ověřovatel předmětu. V rámci této přednášky studenti vyplní závěrečný test znalostí odborné anglické terminologie a obdrží propagační předmět projektu.

V průběhu zimního semestru 2014 dojde k ověření následujících předmětů:

• Návrh a tvorba WWW stránek – KIT/IWWW - ověřovatel: Ing. Lukáš Čegan, Ph.D.
  • Úvod do jazyka C– KST/IUJC – ověřovatel: Ing. Jan Fikejz
  • Počítačové sítě I -  KST/IPS1 – ověřovatel: Mgr. Josef Horálek, Ph.D., Ing. Soňa Neradová
  • Úvod do počítačů – KIT/IUDP – ověřovatel: Ing. Miloslav Macháček, Ph.D.
  • Sdělovací technika – KE/ISTEE – ověřovatel: Ing. Zdeněk Němec, Ph.D.
  • Programování řídících aplikací – KE/IPRLE – ověřovatel: Ing. Marek Pola
  • Objektově orientované programování – KST/IOOP – ověřovatel: Ing. Karel Šimerda
  • Počítačová grafika – KST/IPOGR – ověřovatel: Ing. Petr Veselý