op_vvv_msmt_barva_plna_109675.png

V rámci aktivity KA04 Zahraniční stáže akademických pracovníků pro získání příkladů dobré praxe s tvorbou výzkumně zaměřených SP v průběhu září – prosince 2017 navštívili akademičtí pracovníci zapojení do projektu ROOF4ICT zahraniční univerzity za účelem získání zkušeností s organizací a strukturou jejich doktorských studijních programů a následnému zapracování nových podnětů do připravovaného doktorského výzkumného studijního programu. Hostitelskými organizacemi byly Slovenská technická univerzita v Bratislavě, Oddelenie informatizácie a riadenia procesov; Žilinská univerzita v Žilině, Fakulta riadenia a informatiky; University of Zagreb, Faculty of Eletrical Engineering and Computing; Université catholique de Louvain, Institute of Information and Communication Technologies, Electronics and Applied Mathematics.