APUPA
AKADEMICKÁ PORADNA UNIVERZITY PARDUBICE
ve spolupráci s Institutem intervenční a manipulativní psychoterapie,o.s.

pořádá

9. 7. – 13. 7. 2012

motto:

„Člověk o sobě hodně ví, ale málo se zná“

__________________________________________________________________________

Základní kurz sebepoznání a sociálních dovedností formou sociálně psychologického výcviku (SPV) je koncipován jako uzavřený prožitkový program, vedený dvěma trenéry v rozsahu 40 hodin.

Uvedený program napomáhá k sebepoznání a rozvoji stávajících sociálních dovedností prožitkovou, sebezkušenostní formou, na základě interakce mezi členy malé uzavřené skupiny a daných modelových situací. Využívá některé techniky drama-arte-muzikoterapie.

Sociálně psychologický výcvik se zaměřuje na následující oblasti:

• Sebepoznání.
  • Pozorování, vnímání, sebepresentace v rámci sociální interakce.
  • Socializace jedince, základní vývojová stádia, rodina, determinanty.
  • Pocit vlastní hodnoty, potřeby, motivy, hodnoty, smysl života.
  • Verbální a nonverbální komunikace, její rozvíjení, argumentace, naslouchání.

Obsah, resp. struktura výcviku vychází z předpokladu, že pokud jedinec pozná lépe sám sebe, své schopnosti a dovednosti, či jak jeho verbální a nonverbální komunikace působí na druhé, je schopen nejen účinněji komunikovat, ale vytvářet pozitivní vztahy nejen ve svém soukromém ale i v profesním životě. Tím předcházet zdraví nebezpečným traumatogenním situacím.

Sociálně psychologický výcvik bude zdarma realizován v uzavřené skupině 8 – 12 účastníků v prostorách Institutu intervenční a manipulativní psychoterapie, Nezvalova 852, Hradec Králové.

Zájemci se mohou přihlásit do 29. 6. 2012 na:
e-mail lubor.burda@upce.cz nebo
telef. 733 668 989

Po přihlášení obratem obdrží bližší informace.

Termín 9. 7. – 13. 7. 2012

Počet účastníků je omezen – proto neváhejte!

Věřím, že Vás nabídka oslovila a těším se na případný kontakt s Vámi.

V úctě

PhDr. Lubor Burda