Projekt Univerzita Pardubice a kampus bez bariér si Vás dovoluje pozvat na akci Zažij si na vlastní kůži - aneb netradiční sporty, která se koná dne 23. 4. 2014 v čase 9.00 - 13.00 hodin.

Slavnostním otevřením nově vybudovaných venkovních sportovišť se rozběhne bohatý dopolední program.

Kryté haly a venkovní sportoviště Katedry tělovýchovy a sportu nabídnou návštěvníkům možnost vyzkoušet si netradiční pohybové aktivity - stolní tenis vozíčkářů, Bocciu, Indiacu, KRANKcycle, závěsný posilovací systém TRX, moderní fitness atd.

K vidění budou také novinky a zajímavosti z oblasti technických sportů: Blokart - trojkolka s plachtou z Nového Zélandu k pozemnímu jachtaření, Eboard - elektrický skateboard, první český motocykl na ruční ovládání  pro vozíčkáře.

Z oblasti vodních sportů určitě zaujme veslařská loď a trenažér.

Na závěr proběhne ukázka výcviku asistenčních a vodících psů a minikobylky Katrijn.

Těšíme se na Vás

Realiizační tým projektu Univerzita Pardubice a kampus bez bariér